kigpr-n1 kigpr-n2 kigpr-n3 kigpr-n4
 • » 2016-05-02     Longiny, Toli, Zygmunta    
 • Konferencja wodno….- energetyczna?

  Czwartek, 10 września 2015

  Podczas zbliżającej się, XXV Ogólnopolskiej Konferencji Producentów Wód i Napojów organizowanej przez KIG "PR", która odbędzie się od 29 września do 1 października w Ciechocinku, część obrad poświęcona zostanie efektywności energetycznej przedsiębiorstw. To temat niezwykle ważny, z uwagi na możliwe ograniczenia w dostawach prądu dla firm.

 • Nowa kampania Perlage

  Środa, 09 września 2015

  Rozpoczyna się kolejna kampania promocyjna Cisowianki Perlage. Polskie Zdroje konsekwentnie eksponują swoją ekskluzywną markę, nie ograniczając się zresztą tylko do krajowego rynku. Perlage była obecna w tym roku na wielu prestiżowych imprezach związanych ze zdrowym i wykwintnym stylem życia.

 • Wodny dramat świata

  Wtorek, 08 września 2015

  Problemy z wodą dotykają nie tylko Polski. Z informacji serwowanych przez światowe media wynika, że niedobór wody jest tylko w części wynikiem suszy. Za to, że woda znika z coraz większych połaci globu, winę ponosi nieodpowiedzialna gospodarcza eksploatacja kuli ziemskiej.

 • Wody coraz mniej

  Poniedziałek, 07 września 2015

  Sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna. „Zasoby wody pitnej wystarczą jeszcze na kilka tygodni, ale ta w kranach będzie coraz gorszej jakości i nie powinniśmy jej pić bez przygotowania” – ostrzega w Gazecie Wyborczej dr Jadwiga Stanek-Tarkowska, hydrolog.

 • Konferencja zdrowego żywienia w Berlinie

  Czwartek, 03 września 2015

  Niemieckie Nutrition Society i Komitet Organizacyjny 12 Europejskiej Nutrition Konferencji zapraszają do Estrel Convention Center w Berlinie, gdzie od 20 do 23 października 2015 roku debatowali będą eksperci zajmujący się zdrowym żywieniem. Dobrze byłoby, żeby pojawił się tam również ktoś z naszej branży.

 • Woda odchudza najlepiej

  Wtorek, 01 września 2015

  Rewolucyjną terapię odchudzającą zastosowano, z doskonałymi wynikami, wobec grupy ochotników, którzy zdecydowali się na zrzucenie zbędnych kilogramów według wskazówek naukowców z Birmingham. Ponad 4 kg masy ciała mniej, zaledwie w okresie jednego kwartału, to wynik bardziej niż zadowalający.

 • Gotujmy zdrowo – mniej soli

  Poniedziałek, 31 sierpnia 2015

  Dziś mija ostatni dzień zgłoszeń do konkursu ogłoszonego w ramach kampanii społecznej Cisowianka. Gotujmy zdrowo – mniej soli. Warto nadesłać swoją propozycję i podzielić się własnym pomysłem na pyszności z innymi miłośnikami kuchni.

 • Policjanci rozdają wody butelkowane

  Poniedziałek, 24 sierpnia 2015

  Akcja żywieckich policjantów, którzy kilka dni temu wręczali wody butelkowane kierowcom oraz przechodniom, ma szansę na powtórkę. I bardzo dobrze, jako że w takich warunkach pogodowych należy pić wodę najwyższej jakości, czyli – z butelki!

 • Przeciw ograniczeniom w dostawach prądu

  Środa, 19 sierpnia 2015

  Problemy z energią elektryczną w naszym kraju mogą mieć charakter permanentny, co stanowi zagrożenie dla stabilności cyklu produkcyjnego również i w firmach naszej branży. KIG „PR”, starając się przeciwdziałać problemom w tej kwestii, podjęła kolejną inicjatywę. Poniżej publikujemy propozycję wspólnych przedsięwzięć.

 • Branża wróciła do medialnej gry

  Poniedziałek, 17 sierpnia 2015

  Po latach nieobecności w mediach, Krajowa Izba Gospodarcza „Przemysł Rozlewniczy” ponownie stała się organizacją opiniotwórczą, o czym świadczy najlepiej to, że wypowiedzi członków jej kierowniczych gremiów publikowane są prawie codziennie. Dziś w Dzienniku – Gazecie Prawnej.