kigpr-n1 kigpr-n2 kigpr-n3 kigpr-n4
 • » 2015-08-31     Cyrusa, Izabeli, Rajmundy    
 • Policjanci rozdają wody butelkowane

  Poniedziałek, 24 sierpnia 2015

  Akcja żywieckich policjantów, którzy kilka dni temu wręczali wody butelkowane kierowcom oraz przechodniom, ma szansę na powtórkę. I bardzo dobrze, jako że w takich warunkach pogodowych należy pić wodę najwyższej jakości, czyli – z butelki!

 • Przeciw ograniczeniom w dostawach prądu

  Środa, 19 sierpnia 2015

  Problemy z energią elektryczną w naszym kraju mogą mieć charakter permanentny, co stanowi zagrożenie dla stabilności cyklu produkcyjnego również i w firmach naszej branży. KIG „PR”, starając się przeciwdziałać problemom w tej kwestii, podjęła kolejną inicjatywę. Poniżej publikujemy propozycję wspólnych przedsięwzięć.

 • Branża wróciła do medialnej gry

  Poniedziałek, 17 sierpnia 2015

  Po latach nieobecności w mediach, Krajowa Izba Gospodarcza „Przemysł Rozlewniczy” ponownie stała się organizacją opiniotwórczą, o czym świadczy najlepiej to, że wypowiedzi członków jej kierowniczych gremiów publikowane są prawie codziennie. Dziś w Dzienniku – Gazecie Prawnej.

 • Subtelności połączeń wody i wina

  Poniedziałek, 17 sierpnia 2015

  Marek Flisiński, szef kuchni należącego do Cisowianki konceptu restauracyjnego Water&Wine oraz Piotr Kamecki, prezydent Stowarzyszenia Sommelierów Polskich, byli gospodarzami kolejnego spotkania Perlage Tasting Club, które odbyło się w ZL Nałęczów Zdrój.

 • Całe tygodnie nieprzerwanych upałów bezlitośnie wykazały wszystkie wady zaopatrzenia ludzi w wodę, służącą m.in. celom spożywczym, za pomocą wodociągów. Uwagi na ten temat, autorstwa Tadeusza Wojtaszka z Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego im. prof. Juliana Aleksandrowicza, opublikował „Portal Spożywczy”.

 • Czy branży grożą wyłączenia prądu?

  Piątek, 14 sierpnia 2015

  Alarmistyczne wieści dochodzące z rynku energii elektrycznej bulwersują właścicieli firm, które na skutek ograniczeń w dostawie prądu byłyby zmuszone ograniczyć produkcję swoich wyrobów. Rząd rozesłał w tej sprawie pytania do organizacji branżowych. Krajowa Izba Gospodarcza „Przemysł Rozlewniczy” jest stanowczo przeciwna.

 • W dniach od 29 września do 1 października 2015 r. w Hotelu Łazienki II Resort Medical & Spa w Ciechocinku odbędzie się XXV Ogólnopolska Konferencja Producentów Wód i Napojów organizowana przez KIG"PR". Tematy wiodące to m.in: zapobieganie skutkom ograniczeń w dostawie energii elektrycznej, jakość produkowanych napojów, gospodarka odpadami opakowaniowymi, innowacyjność branży rozlewniczej. Przyjmujemy już zgłoszenia udziału w tej konferencji.

 • Woda i napoje w ofensywie

  Czwartek, 13 sierpnia 2015

  Panujące upały radykalnie zwiększyły zapotrzebowanie na wody i napoje butelkowane. Nasz segment rynku rośnie w tempie bardziej niż zadowalającym – poinformował Parkiet z 11 sierpnia br. Należy się cieszyć i produkować, produkować….

 • Nawodnienie – klucz do zdrowia

  Wtorek, 11 sierpnia 2015

  Kobiety powinny pić około 1,5 płynów dziennie, mężczyźni 2 l, zaś podczas upałów znacznie więcej. Najlepszym remedium na nawodnienie organizmu jest woda. Tymczasem, co dziesiąty Polak nie pije jej wcale a aż 80 proc. z nas nie pije jej w ogóle – podaje dziś, w obszernym artykule, Wirtualna Polska.

 • Sebastian Olma w akcji Cisowianki

  Piątek, 07 sierpnia 2015

  Sebastian Olma, zwycięzca polskiej edycji programu Top Chef oraz szef kuchni Kafe Zielony Niedźwiedź, dołączył do grona ekspertów popularnej kampanii Cisowianki, prowadzonej pod hasłem Gotujmy zdrowo – mniej soli.