kigpr-n1 kigpr-n2 kigpr-n3 kigpr-n4
 • » 2015-03-30     Amelii, Dobromira, Leonarda    
 • Miło nam poinformować, że w najbliższych dniach ukaże się kwartalnik Źródło, noszący kolejny numer – 52. Starając się dostosować zawartość merytoryczną pisma do oczekiwań Czytelników, staraliśmy się, wraz z zespołem zaproszonych do współpracy autorek i autorów, dostarczyć Państwu możliwie jak najwięcej informacji na temat interesujących nasze środowisko zawodowe zagadnień.

 • Ustronianka urośnie o 10%

  Piątek, 27 marca 2015

  - Zakładamy dziesięcioprocentową dynamikę wzrostu, którą chcemy osiągnąć, umacniając swoją pozycję na rynku wody i napojów aseptycznych – powiedział Portalowi Spożywczemu Michał Bożek, prezes Ustronianki. Będzie to rezultat przemyślanej polityki inwestycyjnej oraz marketingowej.

 • Historia zapisana pięknie

  Środa, 25 marca 2015

  Album etykiet wód butelkowanych, opracowany przez Mieczysława Kucharskiego i Jakuba Sokołowskiego zamierza wydać, możliwie jak najprędzej, Krajowa Izba Gospodarcza „Przemysł Rozlewniczy”. Liczymy na szczodrość firm rozlewniczych oraz ich dostawców, jak również sympatyków izby.

 • Łukasz Kubot twarzą Staropolanki

  Wtorek, 24 marca 2015

  Znany polski tenisista, zwycięzca Australian Open 2014 w grze podwójnej oraz dziewięciu turniejów deblowych ATP World Tour, a także finalista dwóch turniejów singlowych ATP Tour będzie firmował specjalną linię wody mineralnej pod nazwą Sport Desire.

 • Szanse eksportowe wód i napojów

  Poniedziałek, 23 marca 2015

  W branży napojowej istnieje duży potencjał w eksporcie, zarówno wód butelkowanych, jak również napojów i soków – ocenia Krajowa Izba Gospodarcza „Przemysł Rozlewniczy”. Opinię oparto została na rozeznaniu, dokonanym w kontekście pojawiającej się możliwości wsparcia sprzedaży zagranicznej dzięki funduszom dostępnym w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój.

 • “Woda i zrównoważony rozwój” – pod tym hasłem obchodzony będzie w tym roku Światowy Dzień Wody, będący kampanią organizowaną przez Organizację Narodów Zjednoczonych. W to znaczące wydarzenie włącza się aktywnie również Europejska Federacja Wód Butelkowanych, której członkiem jest KIG “PR”.

 • Wsparcie działań eksportowych branży

  Poniedziałek, 16 marca 2015

  Firmy rozlewnicze, powinny, o ile zakłada to strategia ich rozwoju, przygotowywać się powoli do sięgania po fundusze unijne z rozmaitych programów operacyjnych. Dodatkowe środki na rozwój przydają się zawsze i, jak wykazuje praktyka, metodologia ubiegania się o nie wcale nie jest aż tak bardzo skomplikowana, jak się wydaje. Na początek warto pomyśleć o eksporcie.

 • "Futbolowe" etykiety Ustronianki

  Niedziela, 15 marca 2015

  Informacja o tym, że oficjalną wodą polskiej reprezentacji w piłce nożnej jest Ustronianka, pojawiła się na etykietach tej popularnej naturalnej wody mineralnej, jak również na wodach smakowych oraz funkcjonalnych oferowanych przez producenta z Beskidu Śląskiego.

 • Cisowianka zmodyfikowała butelkę

  Piątek, 13 marca 2015

  Polskie Zdroje zdecydowały się wprowadzić zmiany zarówno designu jak i konstrukcji butelki o pojemności 1,5 l, do której rozlewana jest Cisowianka. Zmiany są efektem analizy konsumenckich potrzeb oraz dążenia do osiągnięcia maksymalnej funkcjonalności opakowania tej się popularnej wody mineralnej.

 • Konferencja KIG"PR" - program

  Czwartek, 12 marca 2015

  Zarząd Krajowej Izby Gospodarczej "Przemysł Rozlewniczy" uprzejmie zaprasza na konferencję KIG"PR", która odbędzie się w dniach 14 - 16 kwietnia 2015r. w Ośrodku Wypoczynkowym "Orle Gniazdo Hucisko" w Hucisku koło Zawiercia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem konferencji.