kigpr-n1 kigpr-n2 kigpr-n3 kigpr-n4
 • » 2015-04-25     Jarosława, Marka, Wiki    
 • Żywiec Zdrój i Czas Ultrona

  Piątek, 24 kwietnia 2015

  Niegazowana woda źródlana Żywca Zdroju w butelkach o pojemności 0,5 l, nawiązująca do kultowego filmu Czas Ultrona trafia właśnie do sklepów. Limitowana edycja produktów Żywiec Zdrój obejmuje sześć wariantów designu, prezentujących głównych bohaterów filmu Marvela Avengers - Kapitana Amerykę, Iron Mana, Thora, Hawkeye, Hulka oraz Black Widow.

 • Rób to ze Staropolanką

  Piątek, 24 kwietnia 2015

  Z zainteresowaniem i sympatią śledzimy trwającą od dłuższego czasu aktywność Staropolanki, świadczącą o determinacji firmy nastawionej na jej dynamiczny rozwój. Już za kilka dni w handlu pojawią się nowe produkty, mające za zadanie trafić w zróżnicowane gusta różnych konsumenckich grup.

 • Cisowianka Perlage w Paryżu

  Środa, 22 kwietnia 2015

  Francja, a w szczególności Paryż, to jeden z najtrudniejszych ale również najbardziej pożądanych kierunków eksportowych na Świecie. „Cieszymy się, że Perlage znalazła uznanie na tak wymagającym i nasyconym produktami najwyższej jakości rynku” – mówi Agata Berndt, PR Manager Polskich Zdrojów, dystrybutora Cisowianki Perlage.

 • Rewolucja w opakowaniach?

  Wtorek, 21 kwietnia 2015

  Projekt SUCCIPACK to nazwa nowatorskiej inicjatywy, która ma doprowadzić do perspektywicznego wycofywania z obrotu opakowań wytwarzanych na bazie paliw kopalnych. Zastąpić je mają technologie oparte na biorozwiązaniach ograniczających rozmiary ogólnoświatowej, ciągle rosnącej „góry śmieci”.

 • Niższy wzrost wody?

  Wtorek, 21 kwietnia 2015

  Wody butelkowane mają sprzedawać się w tym roku całkiem nieźle, ale… nie tak dobrze jak w 2014 r. – prognozuje Euromonitor International. Czy tak będzie w rzeczywistości? Dane, które publikują najrozmaitsze firmy badawcze zarówno w odniesieniu do przeszłości jak i przyszłości, znacznie się od siebie różnią.

 • Pierwsza w tym roku, trzydniowa Konferencja Krajowej Izby Gospodarczej „Przemysł Rozlewniczy” odbyła się tym razem w Hucisku koło Zawiercia. W obradach uczestniczyło blisko sto osób z branży rozlewniczej oraz z firm z nią współpracujących, jak również naukowcy i dziennikarze.

 • Naukowcy ostrzegają

  Poniedziałek, 13 kwietnia 2015

  Coraz głośniej ostatnio w mediach o destrukcyjnym wpływie chloru na ludzkie zdrowie. Chlor obecny jest w kranówce, tak bardzo lansowanej przez firmy wodociągowe, pływamy też w odkażanej nim basenowej wodzie, producenci stosują go w wybielaczach do tkanin oraz wielu innych środkach sanitarnych.

 • Europa woli opakowania ze szkła

  Czwartek, 09 kwietnia 2015

  Opublikowane właśnie statystyki dotyczące wzrostu produkcji opakowań szklanych w Europie pokazują, że Polska jest pod tym względem absolutnym kontynentalnym liderem. W ubiegłym roku wzrost tego asortymentu wyniósł aż o 7,4 %, przy czym nasze huty pozostawiły potencjalnych konkurentów z innych krajów daleko w tyle.

 • Producenci nierówni

  Czwartek, 09 kwietnia 2015

  Słodkie napoje oraz tzw. niezdrowa żywność mają zniknąć od września ze sklepików działających w polskich placówkach oświatowych. Decyzja doprowadzić ma do tego, że nasze dzieci będą szczupłe, bardziej aktywne fizycznie oraz pozbawione przewlekłych chorób zwanych dieto-zależnymi. Ciągle jednak nie do końca wiadomo, co to właściwie jest – śmieciowe jedzenie?

 • Apetyczne Smako-Łyki z Żywca

  Piątek, 03 kwietnia 2015

  Żywiec – Zdrój SA wprowadził na rynek produkty z serii Smako-Łyk opatrzone kolorowymi etykietami przedstawiającymi owoce oraz prezentującymi fantazyjne nazwy, np. zakręcona cytryna, tajemnicza malina, figlarne zielone jabłko i szalona truskawka. Nowy design etykiet z pewnością spodoba się konsumentom.